strona wizytówka_potrzebujesz strony w necie_strona48

Strona wizytówka? - Tak, potrzebujesz strony internetowej

Nie musi być to od razu rozbudowana i droga strona. Prawdopodobnie nie ma takiej potrzeby. Zwykle na start wystarczająca będzie prosta ale profesjonalnie zrobiona strona wizytówka – Twojej firmy, hobby, projektu, który rozwijasz, itp.

Dzięki temu, osoby które szukają tego co możesz im zaoferować, zdecydowanie łatwiej do Ciebie trafią. A to oznacza jedno – więcej pieniędzy dla Ciebie.

Obnażył to bez litości, ostatni zwariowany czas pandemii.
Ci wszyscy, którzy wcześniej zadbali o to, by zaistnieć w internecie, by dać się znaleźć w wyszukiwarkach – byli na wygranej pozycji.

Reszta przedsiębiorców odnotowała, często znaczne spadki swoich obrotów i byli na krawędzi upadku. “Na już”, wręcz “na wczoraj” potrzebowali rozwiązania.
Potrzebowali zarówno własnej strony ale również  możliwości działania online, z czym wcześniej zwlekali, uważając, że nie ma takiej potrzeby. 

Bądź Polakiem mądrym PRZED szkodą...

Ty przecież, również chcesz mieć więcej Klientów, chcesz zwiększyć swoją sprzedaż, chcesz łatwiej docierać do swoich potencjalnych Klientów.

Chcesz również, by Twoja firma, Twoje działania – łatwiej było znaleźć w internecie.

Zdajesz sobie sprawę że coraz więcej osób szuka usług i produktów właśnie poprzez przeglądanie internetu. Po prostu – wpisują w wyszukiwarkę kluczowe hasła, szukając potrzebnego produktu, czy usługi.

Jak mają Cię znaleźć, jak mają znaleźć te najwspanialsze rzeczy, które dla nich masz, te świetne i profesjonalne usługi, które możesz im wyświadczyć – jeśli nie masz swojej strony???

Daj im szansę.
Zrobienie takiej strony wizytówki, to jednorazowy wydatek, który zwróci Ci się wielokrotnie w krótkim czasie.

Strona wizytówka, strona wizerunkowa - wzmacnia Twój wizerunek, buduje Twoją markę...

Póki nie masz swojej strony wizytówki, nawet jak robisz dobrą robotę, świadcząc swoje usługi, sprzedajesz w dobrej cenie wysokiej jakości rzeczy – tracisz.

Dlaczego?
Bardzo często wtedy postrzegany jesteś jako ktoś, być może nieco przypadkowy.

Owszem  – teraz ma do zaoferowania coś ciekawego ale czy można liczyć na to, że za miesiąc, rok, czy 5 lat – również będzie na rynku?

Twoi Klienci chcą widzieć, że się rozwijasz, że inwestujesz w siebie i swoją firmę.
Dlatego taka strona wizytówka jest Tobie bardzo potrzebna.

Zgodzisz się pewnie ze mną, że to daje im większe poczucie bezpieczeństwa, ciągłości i odpowiedniej jakości obsługi.

Odsłony: 1